Stowarzyszenie Podatników "Efektyzm"

Jesteśmy niezależnym i apolitycznym stowarzyszeniem, które upowszechnia zasady dbania o efektywność wydatków ze środków publicznych.

Misją SPE jest promowanie uczestnictwa podatników w budowaniu systemu kontroli efektywności inwestycji publicznych.

Jesteśmy przekonani, że powstanie wiele organizacji podatników współpracujących w ramach efektyzmu (społecznego controllingu inwestycji), podobnie jak zorganizowali się w obronie swoich praw np. pracownicy, przedsiębiorcy czy konsumenci.

wiedza.świadomość.wspólnota.decyzyjność.

Artykuły